Čistenie chodníkov, dlažieb a terás

Znečistený chodník obdarovaný nanajvýš mikroorganizmami nie je zrovna dva krát atraktívny a neponúka nám v žiadnom prípade pocit čistoty. Každý chodník je potrebné od takýchto nečistôt dôkladne a profesionálne ošetriť. Používame iba overené prípravky preto vám vieme garantovať obnovu kamenných chodníkov a betónových plôch.

Zašlú zámkovú dlažbu, výkvety v štrbinách, machy, čierne mapy vyčistíme overenou metódou a profesionálnymi prípravkami. Tieto prípravky majú okrem maximálneho čistiaceho efektu aj efektívnu zložku proti riasam a poveternostným vplyvom. Zaručene tak ošetríme a zabezpečíme vašej dlažbe maximálny čistiaci efekt.

Súčasťou je aj veľmi účinná impregnácia na všetky druhy betónových dlaždíc, aj na dlažby z materiálov ako je bridlica, pieskovec, vápenec a pod. Impregnácia sa používa na ochranu povrchov príjazdových ciest ku garáži, dlažobných kociek, chodníkov, kamenných dlažieb, obrubníkov, palisád, betónových plotov a podobne.

Hĺbkovou impregnáciou dosahujeme dlhodobú ochranu pred vniknutím dažďovej vody či stojacej vody, ochranu pred olejom, agresívnou soľou či iným povrchovým znečistením čím sa predlžuje životnosť dlažby. Impregnačný náter preniká do materiálu až do hĺbky 10 mm čím chráni dlažbu pred opotrebovaním.

Vďaka aplikácii impregnačného prípravku sú povrchy ľahko čistiteľné. Nečistoty sa z povrchu dlažby vymyjú dažďovou vodou a ťažšie odbúrateľné nečistoty sa odstránia vodou pod vysokým tlakom. Prípravok chráni ošetrený povrch až 5 rokov.